شقة في مدينتي 105 م2 للبيع كاش تشطيب سوبر لوكس استلام فوري 4,850,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 4,850,000 الكود 45532
آخر تحديث 02 أكتوبر 2024
1 2 1 105 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة الثامنة النموذج ( 320 ) المساحة 105 متر2 تطل على باركنج تشمل 2 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الرابع تشطيب سوبر لوكس إستلام فوري للبيع كاش 4,850,000 جنيه و أول سكن

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 320 المرحلة الثامنة الطابق الرابع المساحة 105 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 2 حمامات 1 بلكونات 1 التشطيب سوبر لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد غير متاح تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

باركنج

# الإتجاهات للشقة

غير متاح

# المعلومات المالية للشقة

السعر 4,850,000 سعر المتر 46,191 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

أول سكن