شقة في مدينتي 107 م2 للبيع كاش على حديقة كبيرة تشطيب هاي لوكس استلام فوري 5,600,000 ج

متاحة الآن
arrow-black للبيع كاش 5,600,000 الكود 47881
آخر تحديث 20 مايو 2026
1 2 1 107 م²

شقة في مدينتي بالمرحلة الأولى النموذج ( 100 ) المساحة 107 متر2 قبلي تطل على حديقة كبيرة تشمل 2 نوم 1 حمام 1 بلكونة بالطابق الأول تشطيب هاي لوكس إستلام فوري للبيع كاش 5,600,000 جنيه و خالصة الثمن تشطيب خاص بالكامل تأسيس مواسير دفن وتأسيس كهرباء بالكامل

# معلومات عن الشقة

المدينة مدينتي النوع شقة الغرض للبيع كاش الحالة مستلمة النموذج 100 المرحلة الأولى الطابق الأول المساحة 107 مساحة الحديقة غير متاح مطابخ 1 نوم 2 حمامات 1 بلكونات 1 التشطيب هاي لوكس المكيفات غير مكيفة المصاعد 1 تاريخ الاتاحة متاحة الآن

# الإطلالات للشقة

حديقة كبيرة

# الإتجاهات للشقة

قبلي

# المعلومات المالية للشقة

السعر 5,600,000 سعر المتر 52,337 سعر العقد غير متاح البائع أول مالك شامل النادي لا

# ملاحظات علي الشقة تعديل

خالصة الثمن تشطيب خاص بالكامل تأسيس مواسير دفن وتأسيس كهرباء بالكامل